HAKKIMIZDA

Neler yapıyoruz EVN YAZILIM kimdir, gelin birlikte bakalım...

Hayal ettiğinizi yazıyoruz...

EVN Yazılım San. Tic. Ltd.Şti., 2022 yılında kurucu ortağının liderliğinde faaliyetlerine başlamış, köklü bir geçmişe sahip kurumsal bir şirkettir. Şirket, özellikle Logo müşterileri arasında geliştirdiği yenilikçi çözümlerle dikkat çekmektedir. Sektöre adım attığı 2004 yılından itibaren birçok kuruma yazılım alanında değerli katkılarda bulunan EVN Yazılım, 20 yılı aşkın tecrübesini müşterilerine sunmaktadır.

EVN Yazılım'ın uzmanlık alanları arasında Logo yazılım ile entegrasyon, Logo uyarlama işlemleri, Excel VBA çözümleri, web siteleri entegrasyonları, raporlamalar, veri analizleri, mobil uygulamalar, micro servisler, yedekleme, veri kurtarma gibi birçok önemli konu bulunmaktadır. Şirket, gelişen teknolojilere ayak uydurarak sürekli kendini yenileme ve geliştirme misyonuyla hareket etmektedir.

Müşterilerine sağladığı çözümlerle sektördeki lider konumunu pekiştiren EVN Yazılım, günümüz teknolojilerinin getirdiği uygulamaları yazılımlarına entegre ederek her zaman ileriye odaklanmayı ve müşterilerine değer katmayı amaçlamaktadır.